Müşteri Hizm.
+90 212 675 02 52
Hakkımızda Vizyonumuz / Misyonumuz Değerlerimiz

HAKKIMIZDA

ATLANTİS MUTFAK , kurulduğu 1988 yılından bugüne kadar , artan deneyimi ve kapasitesi ile çağdaş mobilya anlayışını tüm ürünlerine yansıtmıştır. İstanbul masko mobilyacılar sitesinde kurulu 600 m2 showroom merkezi ve keresteciler sitesindeki 1000 m2 kullanım alanına sahip tesislerde, günümüz teknolojisiyle üretim yapan ATLANTİS, A.B.’nin kabul ettiği tüm normlara uygun kalitesi ve ayrıntılardaki titizliğiyle ürün yelpazesini sürekli geliştirmektedir.

Üretim alanında bulunan freze ve delik açma işlemi için kullanılan Biesse Rover CNC makinesi, vakum membran pres için kullanılan Bürkle CNC makinesi, IDM level KS alınbant CNC makinesi ve optimize programlı panel parçalama CNC makinesi olan Gabbiani, son dönem teknolojileri ile desteklenen makine parkurumuzdan örneklerdir.

Üretim kapasitesini modern teknolojiye paralel olarak yenileyen ve genişleten ATLANTİS mutfak , ana malzemelerini özenle seçmekte, insan sağlığına ve çevreye zarar vermemektedir.

Bu amaçla üretimde E1 normlarında MDF ve yonga levhalar kullanılmaktadır. Müşteri Memnuniyetini temel ilke edinen ATLANTİS mutfak , müşterilerine kaliteli ürünler sunmanın yanında, alanındaki son akımları takip ederek, en son yenilikleri ürünlerine yansıtmayı ve müşterileriyle uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyon edinmiştir.

19 yılı aşkın bir süredir başta TV sehpaları olmak üzere,bilgisayar sehpaları, banyo, mutfak, ofis mobilyaları ve diğer tüm modüler mobilya sistemleri alanında faaliyet gösteren ATLANTİS mutfak, gelişen teknolojisi , artan kapasitesi ve dinamik yapısıyla bugün olduğu gibi yarın da dayanıklı ürünlerini müşterilerine en iyi servisle sunmaya devam edecektir.